Firma Oponiarska Dębica S.A. wiceliderem rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia

Kolejny rok dobrych wyników dębickiego producenta opon w zestawieniu „Złotej Setki Firm Podkarpacia”. Przedsiębiorstwo zostało wiceliderem głównego rankingu, liderem eksportu oraz zajęło wysokie lokaty w kilku innych kategoriach.

Do listy tegorocznych sukcesów Firma Oponiarska Dębica S.A. może dopisać też drugie miejsce w grupie 10. największych przedsiębiorstw Podkarpacia pod względem wielkości zatrudnienia w 2019 r., trzecią lokatę wśród podkarpackich spółek według kapitalizacji giełdowej na koniec 2019 r. i 2018 r., oraz wysokie miejsca w „Złotej Dziesiątce” największych przedsiębiorstw według udziału eksportu w sprzedaży w 2019 r. i najzyskowniejszych firm Podkarpacia w 2019 r.

„Bardzo nas cieszą kolejne wysokie miejsca w rankingu Złotej Setki, ponieważ potwierdzają one, że wysiłek, który wkładamy w naszą codzienną pracę przynosi zauważalne efekty. Zbudowaliśmy markę, która jest kojarzona z wysoką jakością, ale też wspaniałą, wieloletnią tradycją oponiarską, z której jesteśmy bardzo dumni. To szczególnie ważne teraz, w dynamicznie zmieniających się realiach rynkowych związanych z pandemią koronawirusa.” – powiedział Leszek Szafran, Prezes Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Ranking „Złota Setka Firm Podkarpacia” jest efektem współpracy Małopolskiego Instytutu Gospodarczego, dziennika „Gazeta Codzienna Nowiny” i podkarpackiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA