Firma Oponiarska Dębica S.A. w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia

Dębicki producent opon znalazł się na drugim miejscu klasyfikacji ogólnej stu największych firm Podkarpacia. Ponadto spółka została Liderem Eksportu i zajęła wysokie lokaty w kilku innych kategoriach.

Firma Oponiarska Dębica S.A. od wielu lat z powodzeniem bierze udział w rankingu „Złotej Setki Firm Podkarpacia”. Tegoroczne zestawienie było dla dębickiego przedsiębiorstwa szczególnie udane. Poza dwoma miejscami na podium, marka znalazła się w tzw. „Złotej Dziesiątce” firm w takich kategoriach jak: zysk netto, udziału eksportu w sprzedaży, wielkość zatrudnienia oraz największa kapitalizacja spółek giełdowych na koniec 2016 i 2015.

Bardzo się cieszymy, że Dębica od lat jest doceniana i po raz kolejny znajduje się wysoko w grupie najlepszych firm regionu. To potwierdza ugruntowaną pozycję przedsiębiorstwa na rynku. Zdobyte nagrody dowodzą także, że podejmowane przez nas działania przynoszą dobre efekty, a wytwarzane produkty znajdują uznanie na świecie. Chciałbym przy tym podkreślić, że te osiągnięcia nie byłyby możliwe bez zaangażowania i ciężkiej pracy naszych pracowników, za co jestem im ogromnie wdzięczny” – powiedział Leszek Szafran, Prezes Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Uroczysta gala i wręczenie nagród laureatom odbyło 27 września w Centrum Kongresowym G2 w Jasionce. Ranking ,,Złota Setka Podkarpacia” jest organizowany przez Małopolski Instytut Gospodarczy we współpracy z dziennikiem ,,Gazeta Codzienna Nowiny”.

Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA