Jakich opon szukasz?

Passio

Dębica Passio jest oponą przeznaczoną do małych aut miejskich oraz kompaktowych. Dębica Passio jest oponą przeznaczoną do małych aut miejskich oraz kompaktowych.

szczegóły

Passio 2

Zapewnia dobre prowadzenie oraz długie przebiegi. Produkt szczególnie polecany dla osób, które cenią oszczędną i komfortową jazdę.

szczegóły

Presto HP

Opona dedykowana do samochodów osobowych klasy średniej, aut miejskich oraz kompaktowych. Rozwiązania technologiczne pozwalają na pewną i stabilną jazdę.

szczegóły

Presto UHP

Opona z nowym asymetrycznym bieżnikiem dla samochodów osobowych o większych mocach silnika odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

szczegóły

Presto UHP

Opona dla samochodów sportowych z nowym asymetrycznym bieżnikiem za rozsądną cenę odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

szczegóły

Presto SUV

Opona została zaprojektowana z myślą zarówno o jeździe w warunkach miejskich, jak i dłuższych wyprawach. Zapewnia też lepsze i precyzyjne prowadzenia auta.

szczegóły

Presto LT

Marka Dębica wprowadza nowy model Dębica Presto LT dla samochodów dostawczych. Opona zapewnia dobre prowadzenie pojazdu i równomierne zużycia opony.

szczegóły

Frigo 2

Frigo 2 jest najbardziej popularną oponą zimową Dębicy. Opona jest przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów klasy średniej.

szczegóły

Frigo HP

Wyposażona w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych Dębca Frigo HP została zaprojektowana z myślą o kierowcach ceniących dynamiczną jazdę.

szczegóły

Navigator

Popularna opona Dębicy z charakterystycznymi klockami oraz 6-żebrową budową bieżnika. Przeznaczona dla kierowców ceniących ekonomiczną jazdę.

szczegóły

Navigator 2

Całoroczne opony zapewniające komfortową jazdę w warunkach zarówno letnich jak i zimowych. Dobra przyczepność pojazdu w każdych warunkach.

szczegóły

Dębica DRS

Opona Dębica DRS na oś sterującą oferuje dobre prowadzenie, wysokie przebiegi i równomierne zużycie oraz różnorodne zastosowanie.

szczegóły

Dębica DRD

Opona Dębica DRD na oś napędową oferuje optymalne przebiegi. Jej konstrukcja zapewnia równomierne zużycie, dobrą przyczepność i trakcję.

szczegóły

Dębica DRT

Opona Dębica DRT na oś wleczoną oferuje wysokie przebiegi i dobrą stabilność. Specjalnie zaprojektowana mieszanka gumowa wydłuża przebieg oraz różnorodne zastosowania.

szczegóły

Dębica DMSS

Opona na oś sterującą Dębica DMSS jest przeznaczona do pracy w wymagających mieszanych warunkach eksploatacji.

szczegóły

Dębica DMSD

Opona na oś napędową Dębica DMSD została zaprojektowana by sprostać najbardziej ekstremalnym mieszanym warunkom pracy.

szczegóły

Dębica DMST

Opona na oś wleczoną Dębica DMST oferuje dobrą odporność na uszkodzenia i wysokie przebiegi.

szczegóły
Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA