Znamy atrakcje towarzyszące festiwalowi Goodfest 2015!

Przed nami czwarta edycja festiwalu Goodfest, organizowanego przez Firmę Oponiarską Dębica oraz Goodyear Dunlop Tires Polska. Już 20 czerwca na uczestników wydarzenia czekać będzie nie tylko muzyka w wykonaniu doskonałych polskich artystów, ale także interaktywne warsztaty dla dzieci, miasteczko ruchu drogowego, pokaz zabytkowych aut oraz strefa bezpieczeństwa.


Tegoroczny festiwal Goodfest to nie tylko świetna muzyka, ale także dodatkowe atrakcje zaplanowane specjalnie z myślą o mieszkańcach Dębicy i okolic. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 20 czerwca, o godzinie 11.00 na dębickim rynku. Dla odwiedzających zaaranżowane będzie miasteczko ruchu, w którym dzieci i młodzież zapoznają się z zasadami zapewniającymi im bezpieczeństwo na drodze. Przygotowana zostanie również strefa, w której można będzie w kontrolowanych warunkach sprawdzić, co dzieje się z człowiekiem podczas dachowania samochodu. Chętni dostaną też szansę na spróbowanie swoich sił na torze gokartowym. Na zakończenie aktywności na rynku – o godzinie 14.00 – zorganizowany będzie korowód zabytkowych aut, które wcześniej zostaną zaprezentowane na placu w Dębicy.

Nie mniej atrakcji czekać będzie na stadionie KS „Wisłoka”. Już od godziny 15.00 wspólnie z Fundacją Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza przygotowane zostaną interaktywne warsztaty. Dzięki specjalnej wystawie interaktywnej będzie można zapoznać się m.in. z prawami fizyki rządzącymi aerodynamiką, podstawowymi zasadami sterowania czy działania silników oraz tunelami aerodynamicznymi. Dodatkowo, zaaranżowane zostaną m.in. krzywe zwierciadła, pokazy optyczne oraz rower astronauty.

„W tym roku festiwal Goodfest zmienia formułę, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności. Specjalnie dla mieszkańców Dębicy i okolic przygotowaliśmy liczne atrakcje, które towarzyszyć będą występom muzycznym. Dzięki temu wydarzenie stanie się jeszcze bardziej przyjazne rodzinom z dziećmi i zapewni doskonałe wrażenia osobom w każdym wieku” – powiedziała Melania Popiel, dyrektor ds. komunikacji w Firmie Oponiarskiej Dębica i Goodyear Dunlop Tires Polska.

Podczas festiwalu Goodfest 2015, 20 czerwca, dla publiczności zagrają HEY, Molesta Ewenement, Dawid Kwiatkowski, xxanaxx, Fair Weather Friends oraz Eskaubei & Tomek Nowak Quartet.

Informacje dotyczące festiwalu Goodfest dostępne są na stronie wydarzenia goodfestdebica.pl.
Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA