T.C. Dębica S.A. Liderem Eksportu

Firma Oponiarska Dębica S.A. kolejny rok z rzędu została niekwestionowanym Liderem Eksportu wśród podkarpackich przedsiębiorstw. Zdobyła również wysoką pozycję w kilku kategoriach, tzw. „Złotych Dziesiątek”, w takich kategoriach jak: wielkość zatrudnienia, zysk netto, największa kapitalizacja giełdowa oraz udział eksportu w sprzedaży.


Firma Oponiarska Dębica S.A. od lat pozostaje niedoścignionym liderem eksportu wśród podkarpackich firm. W ogólnej kategorii przychody netto ze sprzedaży T.C. Dębica S.A. uplasowała się na trzeciej pozycji wśród „100 Największych Przedsiębiorstw Regionu Podkarpackiego”. Została doceniona również w pięciu spośród ośmiu kategorii plebiscytu, tzw. „Złotych Dziesiątek”. Po raz czternasty raz z rzędu Spółka obroniła tytuł lidera eksportu. Zajęła trzecie miejsce w kategorii wielkości zatrudnienia, zysku netto i kapitalizacji na koniec 2014 roku. Ponadto udział eksportu w sprzedaży dał jej szóste miejsce wśród najlepszych firm regionu.

„Utrzymanie pozycji Lidera Eksportu oraz wysokie miejsca w pozostałych kategoriach świadczą o tym, że wysiłek, który każdego dnia wkładamy w naszą pracę przynosi efekty. Duża w tym zasługa naszych pracowników. To dzięki ich zaangażowaniu, pracowitości i pomysłowości wytwarzamy produkty, które cieszą się uznaniem na całym świecie.” – powiedział Stanisław Cieszkowski, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Ranking ,,Złota Setka Podkarpacia” oraz ,,Złote Dziesiątki” już od czternastu lat przygotowuje Wyższa Szkoła Zarządzania w Rzeszowie, a od dziewięciu lat we współpracy z dziennikiem ,,Gazeta Codzienna Nowiny”.

Wyróżnienia w ramach „Złotej Setki” to już kolejne, jakie przyznano T.C Dębica S.A. w ostatnim czasie. Firma ma bowiem na swoim koncie m.in. tytuł Dobroczyńcy Dekady oraz certyfikat Top Employers, który otrzymała razem z innymi spółkami z Grupy Goodyear Polska za najlepszą politykę personalną. Ponadto firma zajmuje wysokie miejsca w rankingach przygotowywanych przez wiodące media opiniotwórcze.
Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA