Opony Dębicy w sieci

Podstawowym założeniem przy projektowaniu serwisu było stworzenie "serwisu drogi".

Z myślą o sezonie jesienno-zimowym w sieci internet pod adresem www.debica.com.pl udostępniona została nowa wersja serwisu T.C. Dębica S.A. Bez wątpienia, dla wszystkich którzy poszukują właściwych opon do swych samochodów, jest to niezgłębione Źródło informacji.
 
Podstawowym założeniem przy projektowaniu serwisu było stworzenie "serwisu drogi" - narzędzia pomocnego wszystkim kierowcom w podróży i pracy. I tak znalazły się na nim sekcje poświęcone produktom, pozwalające w łatwy sposób dobrać optymalną oponę do swojego pojazdu, zapoznać się z jej orientacyjną ceną, czy zlokalizować firmową stację serwisową. Na szczególną uwagę zasługuje łatwość doboru właściwej opony. Można tego dokonać poprzez wskazanie modelu samochodu lub rozmiaru poszukiwanego produktu.
 
Nowością jest wprowadzenie automatycznie aktualizowanej mapy pogody, którą można zamówić sobie do przesłania w formie SMS-u. Prognoza pogody dostępna jest także poprzez WAP. WAPowcy zyskali również dostęp do wyjątkowo praktycznej listy ponad 350 stacji serwisowych Dębicy. Wyobraźmy sobie, że podczas podróży samochodem łapiemy przysłowiową "gumę", z czym zwłaszcza w warunkach zimowych nie zawsze można dać sobie radę samemu. Wówczas użytkownik telefonu komórkowego w łatwy sposób znajdzie najbliżej znajdującą się stację serwisową wraz z jej numerem telefonu, a co za tym idzie, szybką pomoc.
 
Na stronach www.debica.com.pl można zapoznać się z przebiegiem sponsorowanych przez firmę imprez (Canal Trophy, Tour de Pologne, itp..). Wszystkie tego typu wydarzenia posiadają swoje mini-serwisy z pełną informacją o rodzaju imprezy i towarzyszących jej działaniom.
 
Poza tym nowy serwis www.debica.com.pl zawiera wiele atrakcyjnie i przejrzyście podanych informacji o budowie i poprawnej eksploatacji opon. Zamieszczono w nim także sekcje poświęcone akcjom promocyjnym, informacjom prasowym i giełdowym. Specjalny formularz kontaktowy umożliwia również przesyłanie poczty elektronicznej bezpośrednio ze strony internetowej do T.C. Dębica S.A.
 
Serwis, dzięki sekcji Praca, która jest sieciowym cv, jest też narzędziem rekrutacji nowych pracowników.
 
Ambicją TC Dębica jest stworzenie serwisu adekwatnego do potrzeb kierowców. Planowane w niedługim czasie działania mające na celu maksymalizowanie jego funkcjonalności będą prowadziły do zmiany charakteru stron z korporacyjno-informacyjnego na informacyjno-użytkowy.
Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA