Janie - DĘBICA PASSIO!

Relacja z planu filmowego oraz studia realizującego postprodukcję najnowszego filmu reklamowego Dębicy

Najnowszy film reklamowy Dębicy “VIP 2001” o oponach Passio powstał w lutym br. w Republice Południowej Afryki. Zdjęcia kręcono w okolicach Kapsztadu i Przylądka Dobrej Nadziei, gdzie pod bezchmurnym błękitnym niebem wiją się malowniczo wspaniałe serpentyny zarówno lokalnych dróg, jak szybkich autostrad. Pogoda była wyborna - delikatne promienie południowoafrykańskiego słońca oraz łagodna atlantycka bryza czyniły z pracy na planie najczystszą przyjemność.

Ekipa zaś działała nadzwyczaj sprawnie i profesjonalnie, w czym ogromna zasługa reżysera filmu Iana Gabriela. Ten pochodzący z RPA realizator jest jednym z najwybitniejszych twórców reklamy w swoim kraju, który zdobył już uznanie w USA i w Europie. Specjalizuje się głównie w filmach motoryzacyjnych. Przy realizacji dla Dębicy jego wielki talent ujawnił się zwłaszcza w czasie kręcenia dynamicznych ujęć samej opony. Duże i dynamiczne zbliżenia Passio (przejazd przez dziurę, przejazd przez kałużę, ujęcia na wodzie), to w wykonaniu Iana i jego ludzi realizacyjne majstersztyki, dzięki którym doskonale widoczna staje się praca bieżnika nowej opony z Dębicy.

Scenom tym poświęcono najwięcej czasu i uwagi, często powtarzając ujęcia nawet po kilkanaście razy. Na szczęście jednak żadne terminy nie zostały przekroczone, za co duże uznanie należy się firmie Giant Films (RPA) zajmującej się organizacją produkcji. Bohaterami “VIP 2001” są znani z kampanii sprzed 4 lat Hrabia i jego służący Jan. W postać Hrabiego wcielił się ponownie Jacek Borkowski (jeden z bohaterów “Klanu”), natomiast Jana gra znany aktor starszego pokolenia Arkadiusz Bazak. Scenariusz filmu powstał w agencji reklamowej Image Art, która współpracuje z Dębicą już od kilku lat. Premiera reklamy „VIP 2001” odbyła się 16 marca br. we wszystkich ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Hasło przewodnie całej kampanii reklamowej to: DĘBICA PASSIO - NA DOBRE I NA ZŁE. Tym sformułowaniem TC Dębica SA chce powiedzieć swoim klientom, że Passio to opony na dobre i złe drogi, na dobrą i złą pogodę, na dobry i zły humor kierowcy. Odmłodzona wersja filmu “Janie – Dębica” doskonale to pokazuje i zapewne szybko zyska sobie uznanie wśród miłośników czterech kółek.
Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA